Stickman Creative Killer

Savaş Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.0 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma GGPS Inc
Kendi tasarladığınız çöp adamınız ile inanılmaz silahlar kullanarak düşmanlarınızı yok etmek, harika bir maceraya atılmak sizin elinizde.

Savaş oyunlarından hoşlanıyorsunuz ama istediğiniz gibi hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak olan gerçek bir oyun bulamıyor musnuz? O zaman bu oyun tam size göre. Oyunun içerisinde sizin zevk ve becerilerinize yönelik olarak tasarlanmış çöp adamınız bulunmakta. Bu çözüp adamın ise birbirinden zorlu görevleri var siz de bu adama bu görevleri başarmasında yardım edeceksiniz. 

Yapmanız gereken işlem basit gibi görünse de gerçekten el becerisi ve oyun zekası gerektiren zorlu görevler sizi beklemekte. Silah profili fazlası ile geniş bu oyunda her türlü silahı ustalıkla kullanabilmeniz oyundaki bölümleri geçebilmeniz açısından büyük önem taşımakta. Oyunda başarılı olmanın bir diğer sırrı ise olabildiğince hızlı hareket etmek. Akrobatik ve seri bir şekilde düşmanlarınızın başını döndürün ve onları nasıl alt ettiğinizi onlar bile anlamasın. 

Oyunda sizin için özel olarak geliştirilmiş gerçekçi grafikler, eğlence seviyenizi arttıracak olan komik ve bir o kadar da gerçekçi ses efektleri, kaliteli fiziki motoru ve daha önce hiç bir oyunda bulamadığınız macera içerikli konusu ile bu oyunun bağımlısı olacaksınız. Bu harika oyunu hemen indirip oynamaya hemen başlayın. Daha fazla zaman kaybetmeyin düşmanlarınızı alt etmek bir indir butonu kadar size yakın. 

Daha Fazla Göster
Stickman Creative Killer indir